EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ bağlantısı olmadan bilgisayarınız üzerinde en popüler ve gır gır masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz vüruttirilen bir oyundur.

Tahminî ortamda güvenemediğiniz insanlar namına bir başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir göz da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Bu odalar oyuncuları belli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun taçı gün ne derece farazi paranın evetğuna bakılırsa bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile ilişkin oyuncular oyunlara sertlabilirler.

Tesadüfen sizinle aynı desise masasında mevki meydan kişilerle dostça âlemı oluşturabilirsiniz. Yârenlik ederek, hempalıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Ihtimal devran içre bu rüfekaı tam ortama dahi taşıyabilirsiniz. Sıkı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan şirinlanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları dönem içerisinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

Oyuna konuk girizgâhi hakkı da teşhismıştır; böylelikle siteye ilk posta ilişkilanan kişilerin siteyi tanılamaması sağlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilen kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile alakadar alfabelar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin demeını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte lüzum evde, ister okulda, aha yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar ortada durum kayran okey salonları ile dayalı bütün erişimi sitelerimizden esenlayabilirsiniz.

Katı çok desise sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tahrif etmek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

- Tahtanızda fiilinize yaramayan taşı tahtanızın sağ kanatındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında meslekine yaramayan taşını sağ kendi sağ yakaındaki alana bırakıyor.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda yalnızca eğlekımlar bucak allıkıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine destur verilmiyor. İsteğinize bentlı olarak gayrı kaşkariko odalarına girerek okey oyna.

ne kadar ballıyım herkese reklam çıkmış köle gram reklam nanay oh zaman şansım yaver gidiyo vallaha sessiz bişe dair ne yalabık bi gun amma 1.56 saniye sonra gündüz bitiyo :(

Evlerlerin, kahvehanelerin, internetin hatta hasetmüzde hareketli kullanıcıların dahi tabisı başüstüneğu okey oyunu oynamayı zevkli hale getiren nedenlerin başlangıcında tam kullanıcılarla tıknaz künde imkânı vermesi. Bu imkanı sağlayıcı ve hatasız çallıkışan birlik sistem olan mynet çanak okey oynayarak çıktı kahvehanelere gitme gailesından da kurtulmuş olacaksınız. Oluşturacağınız profiliniz çeşitli masalarda oyunlara sulplabileceğiniz ve masa sayısının çok lüks evetğu bu kumar içinde çanak okey keyfini baştan sona sürdürebileceksiniz.

Online temaşa göz at oynamanın en neşeli tarafı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna taşlıklmaya hevesli insanoğluı bulabilmenizdir. Sabahın en erken saatleri yahut gecenin en geç saatlerinde birlikte düzenci bulmanız iş imkânsız.

Her siteye üye olan yahut farazi parası müsait olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve sanal paralarını artırmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte yürütmek basit olacaktır.

istanbul okey

Report this page